DATE: 27. januára 2023
TIME: 20:00
27.1.2023 | Exkluzívny koncert KALI A PETER PANN 27. januára 2023

❌Koncert KALI a Peter PAN
👇👇🎟lístky už v predaji: 👇👇
I.Vlna 16.90 € 100ks
II.Vlna 18,90 €
◾ VIP ◾ 25 €
ONLINE 👉bit.ly/3VtjyNz
aj na bare v Klondajku
INFO: ☎ 0908 777 999
———————————————————————-
Po koncerte Afterpárty do 2:30
#kali #klondajk #peterpan #trencianskykraj #zabava #party #kalirecords
———————————————————————-
KALI
Jeden s najúspešnejších Slovenských raperov, ktorý má na konte viacero zlatých, platinových a viac platinových ocenení za predaj albumov. V roku 2016 získal viacero umiestnení v rebríčku populárnosti, každoročne vyhláseným spoločnosťou Google. V rebríčku najpopulárnejších celosvetových videí sa umiestnil na 9.mieste s piesňou VEĽA SLOV. V rebríčku najpopulárnejších Slovenských videí obsadil hneď 4 priečky…
PETER PANN
Vlastným menom Peter Macko, známy pod pseudonymom ako DJ PETER PANN je jeden z najznámejších a najuznávanejších producentov a dídžejov na slovenskej, (rapovej) scéne.
Je súčasťou labelu – Kali Records a pochádza, tako ako väčšina hip-hopu, z bratislavskej Petržalky. Spolu s raperom Kalim tvoria už niekoľkorokov nerozlúčiteľnú dvojicu, spolu vytvorili už 3 albumy a momentálne vypredávajú každý víkend klub za klubom. Petržalský gandalf, ako ho prezýva sám Kali, má toho na konte už mnoho, jeho hudby môžeme počuť v rapových pančlajnoch Miky Moru, Plexa, menej známych raperov Nerieš, ale aj v hudobnickejších počinoch pre Ricca a Claudia, no najmä Kaliho.

KALI A PETER PANN

KALI A PETER PANN

KALI A PETER PANN

2017 KLONDAJK © All rights reserved.